VENDNDODHJE PERFEKTE

Ushqime

Speciale

Në restorantin që shërben specialitete tradicionale, ndërkombëtare dhe mesdhetare, përfshihet edhe një fast-food dhe një piceri. Relaksimi i parajsës ju pret në Hotel Majestic me çmime shumë të arsyeshme.

Vila Verde

Përjetoni sharmin dhe kuzhinën e këndshme buzë detit në Villa Verde, një restorant i njohur në Durrës, Shqipëri. Kënaquni në një shkrirje të shijeve mesdhetare, të shoqëruara me pamje që të lë pa frymë. Zhytuni në ambientin tonë elegant dhe shijoni një eksperiencë të paharrueshme ngrënieje.