AKOMODIMI

Dopio

Pamje nga Deti

PËRSHKRIMI I DHOMËS

Ofron ajër të kondicionuar, TV LCD, frigorifer dhe një ballkon. Hotel Majestic në Durrës, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese. Qëndrimi juaj do të jetë akoma më relaksues me facilitetet që ne ofrojmë, si pamje nga deti, ballkon e pamje panoramike.